ahsapevlogoso

Ankara Ahşap

ankara-ahsap-ev-firmasi

Ankara Ahşap Ev

Ahşap & kütük ev, ahşap kapı, ahşap merdiven, mutfak dolabı, kamelya, bahçe mobilyaları vb. ihtiyaçlarınız için kaliteli ürün yelpazesi ile hizmet veren Ankara ahşap faaliyet gösterdiği sektörde yaratıcı ve modern çözümler sunan lider firmalardan birisidir.

Ankara ahşap ev modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz

Ürünlerimiz

ahşap ev modellerimizi inceleyin

 

Ahşap Ev Fiyatları Ve Modelleri

Ahşap Ev Fiyatları

Ahşap Ev Fiyatları

ankara ahşap evimalatçısı ahsapev fiyatlariAhşap ev fiyatları çeşitlilik göstermekle birlikte ahşap ev fiyatını etkileyen temel unsur ahşap evin büyüklüğü, ev imalatında kullanılan hammaddenin kalitesi ve inşaatın yapılacağı coğrafi mekanın uygunluğudur.

Ahşap ev fiyatını etkileyen unsurlar

Ahşap evler genellikle isteğe göre özel imal edildikleri için  sabit bir fiyat yoktur. Genellikle metrekare bazlı fiyatlandırma yapılır ancak bu tarz fiyatlandırma seçenekleri çok doğru değildir. Ahşap & Kütük ev yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle nasıl bir ev istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra evin yapılacağı coğrafi mekanın özellikleri incelenerek projelendirme aşamasına geçilir. Bu aşamada ahşap & kütük ev firmaları sizlere yardımcı olacaktır. Ne yazık ki ülkemizde ciddi manada ahşap ev imalatı yapan tecrübeli ve konusunda uzman firma sayısı çok fazla değildir.

Ahşap & Kütük Ev Fiyatına Dahil Olanlar

Ahşap ev fiyatları çoğunlukla anahtar teslim fiyatıdır fakat ev yapımına başlanmadan önce bazı prosedürlerin  ve izinlerin ev sahibi tarafından tamamlanmış olması gerekmektedir.Ahşap eve elektrik ve su bağlantısı yapılabilmesi için iskan raporu alınması gerekmektedir. Bilinmesi gereken diğer bir konuda iç mekan dekorasyonunun ahşap ev fiyatına dahil olmadığıdır.

Ahşap ev fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve hayalinizdeki eve sahip olmak için konusunda uzman ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

ahşap ev yapımı ahşap kütük ev fiyatları